Coraz więcej mówi się o tym, że dziecko powinno zacząć edukację języków obcych jak najwcześniej. No ale właśnie – najwcześniej, czyli kiedy? Jaki wiek jest odpowiedni, by dziecko rzeczywiście zaczęło swoją edukację? Mamy na to odpowiedź!

Nauka języka angielskiego autorską metodą

Baby English Center to łódzka szkoła języka angielskiego dla dzieci, która cieszy się ogromnych zaufaniem rodziców oraz miłością dzieci! Tak, tak – maluchy uwielbiają przychodzić na zajęcia do szkoły. Jednak, to co wyróżnia tę szkołę jest autorska metoda nauczania najmłodszych.

Baby Time to zajęcia języka angielskiego przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 3 lat. Łączą autorską metodę nauczania z elementami edukacji według tzw. Metody Creative! Early English.

Co ma to powodować?

  • Rozbudzenie ciekawości dziecka,
  • Pobudzenie go do nauki,
  • Wzbudzenie naturalnej ciekawości poznawczej,
  • Zafascynowanie maluszka,
  • Efektywne uczenie języka angielskiego poprzez różne działania.

Jak wyglądają zajęcia dla najmłodszych?

Zajęcia przeznaczone są dla najmłodszych dzieci, które w sposób całkowicie naturalny, niczym mała gąbka będą chłonąć całą wiedzę. Dodatkowo… to nie jest tylko edukacja! To cała masa zajęć polisensorycznych! Dzieci poprzez wszystkie zmysły oraz zabawę po prostu się uczą. Czy może być lepsza metoda? Absolutnie nie!

Kolejną zaletą zajęć Baby Time, które odbywają się w ramach programu edukacyjnego łódzkiej szkoły językowej Baby English Center jest możliwość uczestnictwa rodziców. Dzieci uczą się pod opieką rodziców, którzy cały czas mają dzieci w zasięgu wzroku. Sprawia to, że każda ze stron czuje się w 100% bezpieczna i świetnie się bawi.

Podczas zajęć Baby Time w Baby English Center w Łodzi, rodzice wraz z dziećmi:

  • Śpiewają wspólnie piosenki w języki angielskim,
  • Czytają bajeczki,
  • Stymulujemy dzieci oraz ich zmysły poprzez obrazy, dźwięki i dotyk,
  • Uczymy, jak wspólnie z dziećmi tworzyć sensoryczne zabawki, które pobudzają kreatywność,
  • Bawimy się jednocześnie ucząc języka obcego!

Co jednak absolutnie najważniejsze – zajęcia w Baby English Center to cudowna zabawa. Dzieci oswajają się z językiem angielskim, osłuchują z nim, co sprawia, że w przyszłości znacznie łatwiej przechodzą do trudniejszych zagadnień. Po prostu przychodzi im to naturalnie.

Ile trwają zajęcia w ramach Baby Time?

Zajęcia z języka angielskiego dla najmłodszych dzieci w Baby English Center, tworzone według metody Baby Time trwają 30 minut.

Sprawdź pełną ofertę szkoły języka angielskiego dla dzieci w Łodzi: https://babyenglishcenter.pl/oferta-nauki-jezyka-angielskiego-w-lodzi/angielskie-przedszkole-w-lodzi/ i zapisz swoje dziecko już dziś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj