Szukasz zabiegu, który w mało inwazyjny sposób pomoże Ci w pozbyciu się takich niedoskonałości skórnych, jak zmarszczki, utrata jędrności, blizny czy rozstępy? Przedstawiamy laser ClearSkin Pro o wszechstronny zastosowaniu, polecany przez najlepszych ekspertów medycyny estetycznej. Przeczytaj, jak działa ten innowacyjny zabieg laserowy.

Działanie zabiegu laserowego ClearSkin Pro

ClearSkin Pro Special Edition to nieablacyjny laser frakcyjny, który oddziałuje na głębokie warstwy skóry, nie uszkadzając przy tym powierzchni naskórka. Taki zabieg laserowy jest bardzo bezpieczny, a jednocześnie niezwykle skuteczny. Wiązka lasera o długości 1540 nm wywołuje kontrolowane mikrouszkodzenia termiczne na precyzyjnie dobranej głębokości. W rezultacie następuje stymulacja komórek skóry do wzmożonej produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Prowadzi to do intensywnej regeneracji skóry w leczonym miejscu, czego efektem może być spłycenie zmarszczek i napięcie skóry oraz redukcja blizn lub rozstępów.

Zabieg laserowy jest praktycznie bezbolesny (odczuwane jest ciepło i lekkie szczypanie), więc w większości przypadków nie wymaga zastosowania znieczulenia. Urządzenie wyposażone zostało bowiem w system chłodzący, który podczas laseroterapii skutecznie koi skórę. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, jednak trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że po zastosowaniu lasera może pojawić się zaczerwienie oraz obrzęk, które utrzymują się do tygodnia.

4 wskazania do laseroterapii ClearSkin Pro

Dzięki wysokiej mocy laser ClearSkin Pro doskonale sprawdza się w leczeniu różnego rodzaju defektów estetycznych.

  1. Zmarszczki

Eksperci z warszawskiej Kliniki Miracki, gdzie laser ClearSkin Pro miał swoją premierę, polecają go między innymi jako odmładzający zabieg laserowy na twarz, szyję lub dekolt. Światło lasera nieablacyjnego świetnie sprawdza się w usuwaniu płytkich i głębokich zmarszczek, takich jak kurze łapki, zmarszczki palacza czy lwia zmarszczka.

2. Wiotkość skóry

Wzmożona produkcja kolagenu w skórze, zainicjowana przez laseroterapię prowadzi do wyraźnego liftingu twarzy – zagęszcza i napina skórę, dzięki czemu wiotkości zostają zredukowane. Jedocześnie rozświetla twarz i wyrównuje koloryt. Stanowi świetną alternatywę dla bardziej inwazyjnych metod liftingu.

3. Blizny potrądzikowe

Światło lasera stymuluje koagulację białek i odparowanie wody, a przez to skutecznie redukuje nierówności skóry. Kontrolowane mikrouszkodzenia zapoczątkowują tworzenie się nowych warstw skóry i uzupełniają ubytki powstałe po trądziku. Zabieg laserowy na blizny po trądziku najlepiej wykonać wtedy, gdy zmiany są jeszcze świeże, co zwiększa szanse na całkowite wyeliminowanie problemu i wygładzenie skóry.

4. Rozstępy

ClearSkin Pro to również skuteczny zabieg laserowy na rozstępy. Umożliwia redukcję zarówno świeżych (czerwonych), jak i dojrzałych (białych) rozstępów. Wymaga to jednak wykonania odpowiedniej serii zabiegów, ustalanej indywidualnie. Efekty redukcji rozstępów pojawiają się stopniowo wraz z postępującym procesem regeneracji skóry.

Czym wyróżnia się zabieg laserowy ClearSkin Pro?

  • Urządzenie posiada dwukrotnie wyższą moc niż jego poprzednicy, co oznacza silniejsze działanie terapeutyczne.
  • Technologia frakcyjna nieablacyjna prowadzi do przebudowy głębokich warstw skóry bez naruszania naskórka, dzięki czemu zabieg laserowy charakteryzuje się wysokim profilem bezpieczeństwa.
  • Mała plamka zabiegowa zapewnia dużą precyzję zabiegu – laser ClearSkin Pro trafia w samo sedno problemu, skutecznie go likwidując.
  • Wszechstronne zastosowanie – możliwość nie tylko laserowego odmładzania twarzy, ale też terapii blizn i rozstępów.

W razie innych pytań zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj